نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.ir

آذربایجان غربی دهه فجر امسال میزبان مسابقات آسیایی و بین المللی است

آذربایجان غربی دهه فجر امسال میزبان مسابقات آسیایی و بین المللی است

 معاون توسعه ورزش قهرمانی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: در دهه فجر امسال میزبان چندین رویداد مهم ورزشی در سطح آسیایی، بین المللی و کشوری هستیم.

کیومرث پورایراندوست در جلسه هماهنگی برنامه های کمیته ورزش و جوانان ستاد گرامیداشت دهه فجر در آذربایجان غربی افزود: برگزاری مسابقات کبدی جوانان مردان و زنان آسیا در ارومیه، رقابت های بین المللی بوکس فجر در خوی، مسابقات بین المللی کبدی در نقده، رقابت های سامبوی قهرمانی کشور در بوکان، جام بین المللی والیبال و جام بین المللی شطرنج سرداران آذربایجان در ارومیه از جمله رویداد های مهم ورزشی در دهه فجر امسال به شمار می روند.

وی اظهار کرد: رکورد زنی شنای 37 کیلومتر، برگزاری جشنواره اسکی و برف، افتتاح خانه والیبال، همایش موتور سواری، کوهپیمایی، دوچرخه سواری، پیاده روی، رژه اسب سواران در داخل شهر، تجلیل از قهرمانان و هیات های برتر از دیگر برنامه های اداره کل ورزش و جوانان در راستای گرامیداشت دهه فجر در سال جاری به شمار می روند.

وی با اشاره به اینکه بیش از دو هزار عنوان برنامه فرهنگی و ورزشی ویژه دهه فجر برای اجرا در شهرستان های آذربایجان غربی برنامه ریزی شده است، اضافه کرد: تجلیل از کارکنان مدال آور در المپیاد های کشوری نیز در این راستا در دستور کار قرار دارد.

در این جلسه نمایندگان ادارات و ارگانهای دولتی گزارش هایی در خصوص تدوین برنامه های ورزشی گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر ارائه کردند.

برگزاری برنامه های فرهنگی ورزشی، دیدار با خانواده شهدا، غبارروبی مزار شهدا، جشنواره مد و لباس بانوان، همایش مبارزه با مواد مخدر، نمایشگاه توانمندی تولیدات زنان سرپرست خانوار، از جمله برنامه های تدوینی بودند.الاربعاء, جانفييه 20, 2016  10:08 ق.ظ