چهارشنبه 02 آبان 1397
 
 
 
 جستجوی اخبار
 اخبار و رویدادها
کمينه
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 1610 

در جلسه کمیته توسعه مشارکتهای مردمی شورای مبارزه با مواد مخدر استان:
تصویب طرح تشکیل مجمع خیرین حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی در آذربایجان غربی

 طرح تشکیل مجمع خیرین حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی، در جلسه کمیته توسعه مشارکتهای مردمی و سازمان های مردم نهاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، مورد تصویب قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، در جلسه کمیته توسعه مشارکتهای مردمی و سازمان های مردم نهاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که صبح امروز با حضور دکتر عطاپور مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، سرهنگ فیضی زاده جانشین دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و سایر اعضای این کمیته در محل استانداری برگزار شد، طرح تشکیل مجمع خیرین حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی در آذربایجان غربی مورد تصویب قرار گرفت.

عطاپور در این جلسه در رابطه با تشکیل مجمع خیرین حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی گفت: با تشکیل این مجمع گام موثر و مثبتی در جهت حمایت از خانواده معتادانی که در رابطه با مسایل معیشتی با مشکلاتی روبه رو هستند برداشته می شود.

وی ادامه داد: با استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و مشارکت های مردمی، می توان گام های مثبت و جدی در عرصه اجتماعی سازی مبارزه با مواد مخدر که یکی از استراتژی های ستاد مبارزه با  مواد مخدر کشور است، برداشت.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی اضافه کرد: موضوع اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر در سطح استان با جدیت پیگیری و دنبال می شود.

عطاپور همچنین با بیان اینکه مسائل اجتماعی نباید صرفا به دست دولت مدیریت شود، افزود: هر چقدر به مردم بیشتر اعتماد کنیم و آنها را به صحنه بیاوریم، شاهد نتایج بهتری بویژه در عرصه های اجتماعی خواهیم بود.

وی گفت: خوشبختانه امروز اکثریت مردم در جنبه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی توانمند شده اند و لازم است که از این توانمندی و ظرفیت، علی الخصوص در بحث حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی استفاده نماییم.

در ادامه این جلسه، اعضای کمیته، دیدگاهها و نظرات خود را در رابطه با طرح تشکیل مجمع خیرین حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی و همچنین راهکارهای توسعه کیفی سازمان های مردم نهاد در استان مطرح کردند.

/01:10 ب.ظ

 


کد خبر:  56650
فرستنده: News Admin
گروه: اخبار استانداری
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: