چهارشنبه 02 آبان 1397
 
 
 
 جستجوی اخبار
 اخبار و رویدادها
کمينه
تعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 1720 

فرماندار شهرستان تکاب:
در دهه مبارک فجر 39 پروژه در شهرستان تکاب به بهره‌برداری می‌رسد

     جلسه ستاد هماهنگی گرامیداشت دهه مبارک فجر به ریاست فرماندار و با حضور مسئولان و رؤسای ادارات شهرستان تکاب برگزار شد.

 

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان تکاب، در این جلسه ثقفی فرماندار شهرستان تکاب با گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر، انقلاب شکوهمند اسلامی ملت ایران را رخدادی عظیم در تاریخ جهان برشمرد و گفت: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) معادلات سیاسی دنیا را به هم ریخت و قدرت مردمی و اسلامی ملت ایران را به رخ جهانیان کشید.

   ایرج ثقفی با تأکید بر برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌ها در ایام دهه فجر افزود: با توجه به ماهیت مردمی انقلاب اسلامی باید برنامه‌های گرامیداشت دهه مبارک فجر با مشارکت و حضور گسترده اقشار مختلف مردم برگزار شود.

   نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به موفقیت دولت در اجرای برجام و گسستن زنجیر تحریم‌ها، کارنامه دولت را در بخش‌های مختلف مثبت ارزیابی نمود و اظهار داشت: در دهه مبارک فجر در مجموع 39 پروژه در بخش‌های  آموزشی، بهداشتی، عمران روستائی، راه سازی و معدن افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

   ثقفی در ادامه با تفکیک طرحهای مختلف گفت: در بخش دولتی 36 پروژه با صرف اعتباری بالغ بر 92 میلیارد ریال افتتاح خواهد شد.

   فرماندار اظهار داشت: در جهت گسترش صنایع پائین دستی معادن طلا، واحد فراوری طلای تخت سلیمان وابسته به معدن آقدره با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال به بهره‌بردرای خواهد رسید.

    وی تصریح کرد: در راستای بهینه سازی مساکن روستایی تعداد 55 واحد مسکن روستایی با اعتباری بالغ بر 6 میلیاردو نهصد میلیون ریال در قالب تسهیلات بخش مسکن افتتاح خواهد شد.

    ثقفی گفت:  یک واحد گاوداری بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال نیز  در این ایام به بهره‌بردرای خواهد رسید.

   وی گفت: همچنین در این ایام کلنگ اجرای هفت پروژه با اعتباری بالغ بر 43 میلیارد ریال به زمین زده خواهد شد.

   فرماندار شهرستان تکاب در پایان افزود: ستاد برگزاری دهه فجر در برنامه‌های خود دستاوردهای انقلاب اسلامی در شهرستان و توانمندی‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی را به عموم مردم اطلاع رسانی نماید.

   در ادامه این نشست اعضای کمیته‌های ستاد گرامیداشت دهه فجر به بیان دیدگاه‌های خود در زمینه برگزاری برنامه‌های این دهه پرداختند.

/02:28 ب.ظ

 


کد خبر:  56726
فرستنده: News Admin
گروه: اخبار استانداری, اخبار فرمانداریها
22222
امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above: